Radni Život

5 animiranih filmova Stevea Cuttsa koji nam pokazuju gorku istinu društva

Prije svega, hvala što ste pogledali ovaj članak. Cijenimo vaš trud. Još uvijek brinete o sebi i svom životu. Znamo da život nije došao s brošurom i imate puno pitanja koja morate postaviti. Postoji čovjek koji može pomoći.gdje počinje i završava pct

Zove se Steve Cutts i ilustrator je i animator sa sjedištem u Londonu u Engleskoj.

U Londonu ima mnogo ilustratora, pa zašto onda pričamo o Steveu? Ako samo živite svoj život, ali ga ne promatrate, evo Stevea vam pokazuje zrcalo modernog društva u kojem živimo. Njegov stil nadahnut je crtićima iz 1930-ih i 40-ih, kao i modernim stripovima i nekoliko grafičkih romana.

5 animiranih filmova Stevea Cuttsa koji pokazuju gorku istinu našeg društva

U svojim videozapisima jednostavno postavlja velika pitanja o životu, ali negdje tamo, također im odgovara. Filozofija, a?Prije nego što je bio slobodnjak, Steve je radio kao ilustrator za londonsku kreativnu agenciju Glue Isobar i radio je na digitalnim projektima za divove, uključujući Toyotu, Coca-Colu, Google, Sony.

Cutts je 2012. godine stvorio jedan od svojih najpopularnijih filmova, MAN, koji na YouTubeu ima preko 22 milijuna pregleda. Što je koristio? Flash, After Effects i volja da se pokaže istina o društvu.

Evo pet njegovih djela koja će promijeniti način na koji vi vidite svijet! Zašto ne započnete stvarati i svoju? Jeste li Steve ili onaj koji će samo gledati njegove videozapise i zaboraviti ih?1. Sreća

Jeste li čuli za utrku štakora? Ako ne, onda se zapitajte zašto? Ovo je vaš poziv za buđenje. Pogledajte video u nastavku i pomozite sebi ili nekome drugom da se izvučete iz ove utrke štakora.

2. U padu

Prekrasna prezentacija Stevea Cuttsa o životu koji živimo u modernom svijetu. Sjetite se kako ste gledali posljednju scenu filma 'Američka ljepotica' gdje je Kevin spacey shvatio jedine stvari koje su u njegovim posljednjim trenucima bile bitne u životu. Ova kratka animacija reći će vam to za samo 1,43 minute. Morao bih gledati, rekao bih.

3. Čovječe

Ovo je još jedno remek-djelo Stevea Cuttsa koji prikazuje surovi odnos prirode i ljudi. Nismo li okrutni prema majci prirodi koja nas je obdarila nebrojenim darovima?

zamjenski obroci koji najbolje zamjenjuju obroke

4. Sadašnjost

Postajete robovi svog pametnog telefona ili, točnije, postajete robovi tehnologije.

5. Ovo je naš svijet

Lajkovi i LOL-ovi, više nasilnika i više kukavica, ali manje emocija i empatije, je li to ono u što se svijet pretvara? Nimalo sretan kraj.

Ako želite znati više o ovom umjetniku, ovo je mjesto gdje trebate ići .

Što misliš o tome?

Započnite razgovor, a ne vatru. Objavite s ljubaznošću.

Objavi komentar