Značajke

6 glumaca koji nikada nisu išli na fakultet, ali dokazali su da uspjeh nije ograničen na određeni stupanj

Bez obzira u kojem se dijelu svijeta nalazimo, obrazovanju se uvijek pridaje tona važnosti. Na neki se način projicira kao jedini ključ za postizanje mudrosti, koji bi nam u konačnici omogućio da vodimo život na koji nismo samo ponosni, već i onaj koji se također brine o svim našim materijalnim potrebama tijekom cijelog života.6 glumaca koji nikada nisu išli na fakultet, ali su dokazali uspjeh Isn

Ipak, ono što većina ljudi, posebno u našem društvu odluči previdjeti, jest činjenica da obrazovanje nije jedini ključ za postizanje tamo. Oštar um, lukave vještine i svojstveni talent također mogu unijeti sve to, i još mnogo toga, u čovjekov život.

Nedavno, tijekom gostovanja u emisiji 'Kapil Sharma', glumca 'Učenika godine 2' Tigera Shroffa voditelj Kapil Sharma pitao je koja je razlika između stvarnog i koledž koledža, na što je Tiger rekao da nije svjestan razlika jer za početak nikada nije pohađao fakultet. Dodao je da se odmah nakon škole pridružio setovima svog prvog filma 'Heropanti'.

6 glumaca koji nikada nisu išli na fakultet, ali su dokazali uspjeh IsnIpak, ako pogledamo Tigerov grafikon karijere, lako možemo reći da mu odlazak na fakultet i završetak studija nisu učinili ništa manje uspješnim u poslu, odabrao je sam. Zašto? Budući da je imao druge vještine i strast za svojim zanatom da nadoknadi nedostatak visokog obrazovanja u svom životopisu.

Baš kao i Tiger Shroff, ni sljedećih 5 glumaca također nikada nije pohađalo fakultet. O njima pročitajte ovdje:

1. Aamir Khan6 glumaca koji nikada nisu išli na fakultet, ali su dokazali uspjeh Isn

Aamir Khan imao je samo 16 godina kada je glumio u nijemom filmu pod nazivom 'Paranoja'. Njegov nastup donio mu je toliko zahvalnosti da je odlučio odustati od ideje da dalje studira i umjesto toga ušao u kazalište. Nije bilo osvrtanja na to, a ubrzo je postao redoviti glumac.

2. Alia Bhatt

6 glumaca koji nikada nisu išli na fakultet, ali su dokazali uspjeh Isn

Alia je upravo završila školu Jamnabai Narsee u Mumbaiju, kada je 2012. trebala započeti snimanje za svoj debitantski film s Karanom Johar. Alia je često izražavala da nikad nije bila akademik i da je izvan nastave uživala više od studija. Pretpostavljamo da joj je gluma ipak bila najbolja opklada. Pogledajte sve izvedbe kojima je nedavno 'dhoptovala' publiku!

3. Salman Khan

6 glumaca koji nikada nisu išli na fakultet, ali su dokazali uspjeh Isn

najbolje piće za obnavljanje elektrolita

Bollywoodov stariji brat školovao se u srednjoj školi St Stanislaus u Bandri u Mumbaiju. Izvještava se da se i sam upisao na koledž St Xavier, ali ga nikada nije pohađao jer je želio započeti filmsku karijeru. Jasno je da je to bila najbolja odluka koju je donio. Pravo?

4. Deepika Padukone

6 glumaca koji nikada nisu išli na fakultet, ali su dokazali uspjeh Isn

Deepika je išla u srednju školu Sophia u Bangaloreu, ali nije mogla završiti svoje obrazovanje zbog stalnih zahtjeva svoje manekenske karijere. Doista se upisala za prvostupnicu sociologije na IGNOU-u, ali na kraju je dala otkaz da bi se usredotočila na svoju manekensku karijeru u punom radnom vremenu.

5. Arjun Kapoor

6 glumaca koji nikada nisu išli na fakultet, ali su dokazali uspjeh Isn

Pokušaj Arjuna Kapoora s obrazovanjem nije bio baš za pamćenje. Arjun je pohađao školu Arya Vidya Mandir u Mumbaiju, gdje je učio do 12. razreda. Međutim, nije uspio položiti ispite iz 12. razreda i u potpunosti je napustio studij.

Ovi bollywoodski A-listi, sa samo školskim obrazovanjem koje ih podupire, osim kamiona talenta, dokazuju da se uspjeh ne ograničava na ljude s dobrim diplomama u njihovim životopisima. Doći će do onih koji slijede svoju strast, trude se da žive svoje snove i znaju kako iskoristiti svoje vještine i talente kako bi se proslavili i živjeli kraljevskom veličinom.

Što misliš o tome?

Započnite razgovor, a ne vatru. Objavite s ljubaznošću.

Objavi komentar