Wellness

Vodič za uklanjanje mrlja od sperme s odjeće i plahti koje zapravo djeluju u 5 koraka

'Mrlje od sperme.'Čini li vam se čak i kad čitate ovu frazu pomalo nelagodno? Pa, ne bi smjelo, jer je to sasvim prirodna stvar, ali svejedno se događa zbog naše društvene uvjetovanosti.

Zamislite, ako vam je neugodno samo čitati o tome, koliko neugodno mora biti otvoreno razgovarati o tome. Nije ni čudo, nikad nas nisu učili kako ih se riješiti . Ali ne brinite, jer nakon čitanja ovog članka bit ćete spremni boriti se s tim dosadnim malim bijelim mrljama.

Evo vodiča u 5 koraka koji će vam pomoći da se riješite mrlja od sjemena s odjeće i plahti:

Kako se riješiti mrlja od sjemena1. Prvi korak je da ne dopustite da se postavi. Prstom uklonite sjeme s tkanine. Koristite ga sa strane kao strugalo, a ne na njemu. Trljanjem će samo biti još gore. Upotrijebite malo vode kako biste brzo isprali preostalu mrlju prije nego što se stegne.

dva. Upotrijebite malo deterdženta da utrljate preostalu mrlju i isperite je vodom. U većini slučajeva to bi trebalo biti dovoljno.

Kako se riješiti mrlja od sjemena3. Ako je mrlja i dalje vidljiva, pokušajte upotrijebiti malo sapuna / tekućine za perilicu posuđa, spužvom za čišćenje. Trljajte ga čvrsto, ali nježno dok više neće biti vidljivo.

Kako se riješiti mrlja od sjemena

Četiri. Ako je mrlja još uvijek tamo, uzmite malo sode bikarbone i trljajte je otprilike 30 sekundi i operite vodom.

pametna vunena planinarska čarapa srednje težine

Kako se riješiti mrlja od sjemena

5. Sada bi u idealnom slučaju to trebalo proći do ove točke, ali ako se pokaže kao mali bijeli vrag koji jednostavno ne pušta, trebate koristiti neke tehnike čišćenja mjesta ili enzimska sredstva za čišćenje koja su dostupna na tržištu. Međutim, budite oprezni dok ih koristite na odjeći u boji, jer pretjerano izlaganje može rezultirati krvarenjem u boji.

Pro-savjet: Nikad nemojte koristiti vruću / toplu vodu za pranje mrlja od sjemena. Sjeme će se zgrušati i još više zalijepiti na vlaknima tkanine pod vrućom vodom. Uvijek koristite hladnu vodu za najbolje rezultate.

Što misliš o tome?

Započnite razgovor, a ne vatru. Objavite s ljubaznošću.

Objavi komentar