Nogomet

Cristiano Ronaldo besramno se ruga Garethu Baleu nakon njegove izvedbe u kojoj su pobijedili mečeve

Uoči ovosezonskog željenog finala Lige prvaka, na Cristiana Ronalda i Mohameda Salaha gledalo se kao na zvijezde koji bi potencijalno mogli preokrenuti plima u korist svojih momčadi u Kijevu. Kad su Real Madrid i Liverpool zatvorili rogove, Salahov izlet presjekla je nesretna ozljeda, zbog čega su mnogi povjerovali da je to vjerojatno bila Ronaldova noć. Ali, nije bilo.

Izlazak Salaha s terena otvorio je šanse Realu, ali Ronaldo očito nije bio dorastao. Propustio je ključnu priliku za gol za svoju momčad u 74. minuti nakon što je Andy Robertson sjajno krenuo uskratiti Portugalce. Bio je dobro obilježen i često se mučio da pronađe prostore u obrani Liverpoola.

No, dok se Ronaldo trudio da opravda svoj račun, njegov suigrač Gareth Bale nadmašio je očekivanja uzvišenom izvedbom. Ulazeći za Iscom u 61. minuti, Bale je vratio vodstvo Madrida gravitacijskim 'biciklističkim udarcem' koji je išao ravno u gornji lijevi kut gola.

Njegov je uvod ubacio tempo u igru, dok je dodavanje Balea ubrzalo pokrete Madrida. Nakon što je stavio bok ispred, Velšanin je postigao svoj drugi gol i zapečatio utakmicu rezultatom 3-1 u korist Los Blancosa drskim udarcem od 35 metara. Čovjeku koji je smanjio frustrirajuće podatke nakon što je ove sezone uglavnom korišten kao zamjena, Baleov nastup nije samo nagnao Madrid na njihov 13. naslov Lige prvaka, već je i ušutkao njegove kritičare.

Iako su svi razumljivo išli na pamet zbog Baleova individualnog sjaja u sukobu na vrhu, čini se da jedan čovjek nije bio impresioniran. Ronaldo, koji je i sam u četvrtfinalu ranije ove sezone postigao pogodak 'biciklističkim udarcem' protiv Juventusa, tvrdio je da treba preimenovati Ligu prvaka jer je slavio petu pobjedu u naslovu UCL-a.

Cristiano Ronaldo

najbolju hranu za kampiranje

Na pitanje je li imao razočaranja jer nije uspio postići pogodak u željenom finalu, a Gareth Bale tražio je svjetla reflektora zbog svog udarca iznad glave, Ronaldo je sve zapanjio odgovorom: 'Tko? Možda bi Liga prvaka trebala promijeniti ime u CR7 Liga prvaka. Tko ima više naslova Lige prvaka i više golova? Osvojio sam pet i opet sam najbolji strijelac, tako da ne mogu biti tužan '.

Budući da ranije nije mogao postići gol, Ronaldo je također bio vidno izbezumljen u 85. minuti kada je Bale, umjesto dodavanja lopte CR7, krenuo u svoj het-trik, da bi Lovren napravio divan posljednji pogodak da bi na kraju demantirao Velšanina. Evo pogleda što obožavatelji misle o Baleovom nastupu i Ronaldovom flop-showu: