Značajke

6 zemalja u kojima je korov legalan i želimo da mjesec od 4/20 provedemo zaključani u jednoj od njih

Evo nekoliko dobrih vijesti za sve vas stonare. Još je jedna zemlja dodana na popis država u kojima pušenje trave ne bi dovelo do kažnjavanja. 'Ovo je mjesec 4/20 i koje još dobre vijesti možemo očekivati, zar ne?U Libanonu je parlament odobrio legalizaciju uzgoja kanabisa. U utorak, tj. 21. travnja, parlament je odobrio nacrt zakona kojim je legaliziran uzgoj kanabisa u Libanonu za medicinsku i industrijsku upotrebu, dok se teško pogođeno gospodarstvo u zemlji koleba na ivici kolapsa.

Da, sada i tamo možete ići visoko među ostalim zemljama.

Zemlje u kojima je trava legalna Rasprši

Iako je sranje biti zaključan u našim domovima zbog strogih mjera zaključavanja koronavirusa, ali ipak znati da imamo toliko zemalja u koje možemo letjeti, čim i kada zaključavanje završi, da bismo stekli taj prevladavajući osjećaj slobode osvjetljenja jedan na otvorenom, bez ikakvih inhibicija, 'vrlo je' nevjerojatan.Zapravo postoji mnoštvo zemalja u kojima je marihuana dovoljno legalizirana, dekriminalizirana ili samo društveno uvriježena da vam čak i ako tehnički malo kršite zakon, nitko neće smetati zbog toga. Vjerujte nam na riječ

Osim Libanona, pogledajmo još 5 zemalja u kojima vas pušenje trave ne bi smjestilo iza rešetaka:

1. Kanada

Zemlje u kojima je trava legalna © UnsplashZapravo je Kanada legalizirala rekreacijsku marihuanu 2018. Uzgajivači mogu dobiti dozvolu savezne vlade, a zatim pojedine provincije određuju kako će se proizvod distribuirati i prodavati. Međutim, vlada ga ne reklamira niti promovira.

muški lagani donji sako s kapuljačom

Dakle, Kanada bi trebala biti na vašem popisu, sljedeća.

dva. Jamajka

Jamajka je još jedno super hladno mjesto za osvjetljavanje. Dekriminalizirali su korov od 2015. godine, a ako ste slučajno rastafarijanac, možete koristiti neograničene količine bez posljedica.

Pa, njihova javna slika konzumiranja ganje, međunarodno, obično je kulturno vezana uz Rastafari i reggae glazbu.

Zemlje u kojima je trava legalna © Unsplash

3. Ekvador

Zanimljiva činjenica o Ekvadoru je da je on jedna od „hladnijih“ zemalja kada je riječ o politici marihuane / korova.

Iako je još uvijek ilegalno uzgajati i prodavati, kad je riječ o osobnoj upotrebi, cool ste dok ne prelazite 10 grama. Nije li to cool?

Četiri. Urugvaj

Spuštajući ruke, ovo je prva probuđena država koja je legalizirala marihuanu za ljude koji pripadaju dobnoj skupini od 18 godina i više. Međutim, odgovornost je ljudi osigurati da se službeno registriraju kod vlade prije nego što se bave bilo kakvom kupnjom, prodajom ili uzgojem.

Od 2017. godine komercijalnu travu u Urugvaju možete kupiti u redovnim starim ljekarnama. Pa, ne bih pogriješio kad bih rekao da je ovo budućnost koju liberali žele.

29-godišnji Vaibhav, koji radi u call centru u Gurgaonu, smatra da bi to trebao biti način života i ovdje u Indiji. Iako to nije legalizirano u Indiji, ljudi i dalje uživaju u travi kod kuće ili na društvenim mrežama, sve dok se s tim ne slažu.

što poslati sms mojoj djevojci

Zemlje u kojima je trava legalna © Unsplash

Kao zemlja napredujemo na mnogim poljima i to je jedno posebno područje u kojem smatram da bi naša zemlja trebala ozbiljno pristupiti liberalnom pristupu! Zapravo, to bi nam donijelo i puno turista. Govoreći o tome kako se nositi s zaključavanjem, rekao je, ovaj put nisam mogao ni složiti zbog naglog zaključavanja, a čak i da jesam, ne bi bilo moguće pušiti kod kuće zbog konzervativnih kućnih pravila, kaže Vaibhav .

5. Nizozemska

Iako je trava već nekoliko godina legalno pušiti u kafićima u Nizozemskoj, uzgajati je ilegalno. Međutim, 2017. godine, zakon o djelomičnoj legalizaciji uzgoja marihuane pokazao je da će se zemlja možda nadati punoj legalizaciji, što je izvrsna vijest za mnoge, mnoge građane koji uživaju u tome da se malo napuše.

Zemlje u kojima je trava legalna © Unsplash

Još jedan 20-godišnji student sa sjedištem u Noidi rekao je: Kako živim sam, imam slobodu pušiti kad god poželim. Samo se brinem da susjedi o tome ne saznaju, kao što znate koliko je naše društvo konzervativno. Bilo bi stvarno zabavno kada bi to ovdje legalizirali u rekreacijske svrhe. U međuvremenu, nadam se da će zaključavanje završiti čim ostanem bez zalihe.

Strasna majka pušača, sa sjedištem u Delhiju, rekla je da sam tijekom ranih godina koledža i radnog života bila hardcore stoner u mjeri u kojoj sam postala ovisna. Marihuana izaziva ovisnost. S vrećom trave svijet se uvijek činio boljim.

Međutim ja sam postala čista nakon što sam postala majka. Nije bilo šanse da to nastavim. Moje se mišljenje tijekom godina promijenilo i mislim da ga ne bi trebalo legalizirati u Indiji jer će tada situacija izmaknuti kontroli.

Pa, javite nam svoje mišljenje u odjeljku za komentare o tome treba li marihuanu legalizirati u Indiji ili ne.

Što misliš o tome?

Započnite razgovor, a ne vatru. Objavite s ljubaznošću.

Objavi komentar