Danas

Konačna lista 50 najzanimljivijih žena 2016. zbog kojih smo dahtali konačno je ovdje

Ova godina mogla je doživjeti mnogo uspona i padova, ali jedina stvar koja je ostala jaka bila je zvjezdana lista zgodnih žena. Oni potiču globalno zagrijavanje, istinski su raspršivači i bez obzira na etničku pripadnost, jedno im je zajedničko, svi su ludo vrući. Evo 50 najpopularnijih žena u 2016. godini.

1. Priyanka Chopra - Morali smo joj napraviti Numero Uno. Naša djevojka 'desi' otišla je u međunarodnu zajednicu i pobrinula se da joj cijeli svijet bude pod nogama.

Hej ... @womenshealthmag #regram

Fotografija koju je objavila Priyanka Chopra (@priyankachopra) 20. listopada 2016. u 8:46 PDT





2. Katrina Kaif - Njezin osmijeh već topi srca, a ove godine također je vidjela kako njezini ubojici trbušnjaci debitiraju i zapalili naše ekrane.

#katrinakaif

Fotografija koju je objavila Katrina Kaif (@katrinakaif_official) 15. srpnja 2016. u 01:59 PDT



3. Malaika Arora - očito je trenutno najfinija mumija u zemlji. Molim vas, nema dodatnih pitanja.

Vintage vibra u @saiidkobeisyofficial za @dessangemumbai styled by @manekaharisinghani #mua @meghnabutani #hair @dessangemumbai

Fotografija koju je objavila Malaika Arora Khan (@malaikaarorakhanofficial) 16. studenog 2016. u 5:48 PST

4. Nia Sharma- Ušla je na prvih deset ljestvica najseksi žena u Aziji, a pobijedila je i Aliju i Katrinu. Vruće stvari!

Baš ono što djevojke najbolje rade ... 'poziraju' s poise @stylebysusmita #DressbyShahidamir



Fotografija koju je objavila Nia Sharma (@ niasharma90) 9. listopada 2016. u 14:37 PDT

5. Mouni Roy - Ova Bong ljepotica je prevruća za rukovanje. Ona curi seksi u svijet televizora koji ima druge odjevene u šest metara svile.

Trebate otići do fizičke karte #stateofmindaf

Fotografija koju je objavio mon (@imouniroy) 13. svibnja 2016. u 02:43 PDT

6. Lisa Haydon- Hubba Hubba! Ova žena diše vatru. Molim vas, neka netko uzme aparat za gašenje.

Fotografiju objavila Lisa Haydon (@lisahaydon) 25. siječnja 2016. u 7:22 PST

7. Disha Patani- Imala je jedan od najuspješnijih debija u Bollywoodu ove godine, a ujedno je i navodna djevojka Tigera Shroffa. S druge strane, ona je zgodna faca koju totalno kopamo!

fotografija @rahuljhangiani šminka laflaviagiumua hair @marcepedrozo ❤️❤️❤️ styling pranavhamal

Fotografiju koju je objavio disha patani (@dishapatani) 8. svibnja 2016. u 20:43 PDT

8. Erica Kaar- Ona je ljepotica koju smo svi gledali u ‘Shivaayu’ ove godine. Ljudi su možda zaboravili film, ali njezino lijepo lice ostaje nam svježe u sjećanju.

#india #mumbai #bollywood #shivaay

Fotografiju objavila Erika Kaar (@erikakaar) 9. siječnja 2015. u 9:07 PST

9. Aishwarya Rai - Zbunjuje nas ovaj snop raskoši koji je prešao 40 godina i još uvijek sramoti svakog novog dolaznika. 'Bezvremenska ljepota' ono je što je ova bivša Miss svijeta, a dokazala je da vlada kada je ove godine osvijetlila zaslon u 'Ae Dil Hai Mushkil'.

Fotografiju objavio Aishwarya Rai Bachchan (aishwaryaarai) 2. studenog 2016. u 21:20 PDT

10. Gigi Hadid- Zayn Malik razgovara s njom o ‘jastuku’, ali ne možemo prestati gledati u njene duboke oči. Uzdah!

@si_swimsuit release night, nyc :)

Fotografiju objavio Gigi Hadid (@gigihadid) 17. veljače 2016. u 8:27 PST

11. Bella Hadid- Mlađa djevojka Hadid ove je godine postala anđeo Victoria’s Secreta i osim rampe, ušetala je i u naša srca.

Fotografiju objavila Bella Hadid (@bellahadid) 10. prosinca 2016. u 12:15 PST

12. Kim Kardashian - Na seksi je radaru otkad je došla u središte pozornosti. Vjerojatno će uvijek biti seks simbol svake godine.

Sebičan u Meksiku

Fotografija koju je objavila Kim Kardashian West (@kimkardashian) 22. kolovoza 2016. u 11:03 PDT

13. Khloe Kardashian - Neizbježno je da su ovdje navedene sestre Kardashian. Khloe je ove godine iznenadila sve kad se pretvorila u nakazu za zdravlje i moj Bože, izgleda vruće!

Ništa poput ovih dječjih bluesa koji žive za moje Good American Good Cuts

Fotografija koju je objavio Khloé (@khloekardashian) 5. studenog 2016. u 23:35 PDT

14. Kylie Jenner - Ona nema ni 20 godina, svijet trči za njom, a čak je i Diljt Dosanjh zaljubljen u nju. Kylie je seksi i kako.

Vrh Sneek iz kalendara KYLIEJENNER2017 pada 10. prosinca na KylieJennerShop.com @thekylieshop

Fotografiju objavila Kylie (@kyliejenner) 5. prosinca 2016. u 8:36 PST

15. Pia Wurtzbach- Okrunjena je za 'Miss Universe'. Zašto trebamo bilo što objasniti?

I konačno u Francis Libiran plavoj boji Ulaznice za 65. natjecanje za Miss Universe sada su u prodaji! Fotografirao @filbertdkung

Fotografiju objavila Pia Wurtzbach | Miss Universe (@piawurtzbach) 22. prosinca 2016. u 5:34 PST

16. Amal Clooney - odvjetnica po zanimanju, lijepa supruga Georgea Clooneyja i oličenje 'ljepote s mozgom'.

Ugodan vikend!

Fotografija koju je objavila Amal Clooney (@amalclooney) 26. veljače 2016. u 6:02 PST

17. Ivanka Trump- I kći Donalda Trumpa također je bomba za uljepšavanje.

Večeras mi je bila čast predstaviti svog oca @realdonaldtrump i govoriti o politici koja mi je nevjerojatno prirasla srcu.

Fotografija koju je objavila Ivanka Trump (@ivankatrump) 13. rujna 2016. u 19:23 PDT

18. Margot Robbie-Svi vole gospođicu Harley Quinn i naravno odiše seksualnošću u izobilju.

Hvala božanskom @jonathanvanmeteru što ste mi dopustili da vas pitam za naš intervju @voguemagazine!

Fotografiju objavio @margotrobbie 13. svibnja 2016. u 14:50 PDT

19. Ruby Rose - Sprema se za šutiranje u 'Xander Cageu', ali već pristojno sjedi na našoj seksi listi.

Prošlo je neko vrijeme otkad sam plavuša ... 🤔 hmmm .. Možda 2017.?

Fotografija koju je objavila Ruby Rose (@rubyrose) 23. rujna 2016. u 23:01 PDT

21.Martha Hunt - Još jedna Victoria's hot fotka koja je izuzetno sparna i drži je na ovom popisu potpuno je legitimna.

Moj @nights uskoro dolazi

Fotografija koju je objavila Martha Hunt (@marthahunt) 19. prosinca 2016. u 8:16 PST

23. Nidhi Sunil - Očito jedan od najtoplijih indijskih modela u internacionalnom krugu koji pušta oomph.

Oslobodite svoju borbu, pustite svoj um, bacite svoju brigu, opustite se u svijet #friday

Fotografija koju je objavio Nidhi Sunil (@nidhisunil) 11. studenog 2016. u 17:26 PST

24. Ashika Pratt - Ona je jedna od najpoznatijih manekenki s Novog Zelanda, a nazvati je vrućom nekako je blago rečeno.

Dan plaže @chrisdwyerphoto_

Fotografija koju je objavio Ashika (@ashika_pratt) 21. prosinca 2016. u 20:34 PST

25. Adriana Lima - Ova brazilska ljepotica dječake prelazi preko nje. Sve JEZNO vrijeme.

Brazilske vibracije 🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷 Pokazivanje mojih JEDNOROŽNIH NOKTI 🦄🦄🦄🦄

Fotografija koju je objavila Adriana Lima (@adrianalima) 22. prosinca 2016. u 05:55 PST

26. Iulia Vantur- Salmanova navodna djevojka također je jedna od najzgodnijih žena koje trenutno imamo u Indiji.

Sretan rođendan #bunasavafieinima #haveagoodday #smile # uživajte #cvijeće # bijela # priroda # ljubav

Fotografija koju je objavio službeni račun Iulie Vantur (@vanturiulia) 31. ožujka 2016. u 01:23 PDT

27. Emma Watson - Naša je mala Hermiona Granger odrasla i postala jedna od najljepših i vjerojatno jedna od najljepših žena koje je Hollywood vidio.

#Repost @calvinklein s @repostapp.・ ・ ・ Na #metgala, glumac + aktivist @emmawatson u prilagođenom izgledu Calvin Klein kolekcije dizajniranom u suradnji s @ecoage i napravljenim od održivog pamuka, satena i tafte satkanih od reciklirane plastične pređe. #mycalvins #manusxmachina

Fotografija koju je objavila Emma Watson (@emmawatson) 2. svibnja 2016. u 18:34 PDT

28. Sofia Vergara - Ona je jedan od glavnih razloga zbog kojeg volimo ‘Modernu obitelj’, a kao što je i naziva, ona je totalni ‘Papi’, jako vruća!

Raj

Fotografija koju je objavila Sofia Vergara (@sofiavergara) 23. prosinca 2016. u 17.44 PST

besplatno kampiranje u blizini flagstaffa az

29. Deepika Padukone- Procijenjena je kao najseksepilnija žena u Aziji, a kad je vidite, nećete sumnjati u to.

@deepikapadukone izgleda senzacionalno u ovom crvenom ansamblu za # IIFA2016 konferenciju za novinare! Pratite nas da vidimo još njezinih izgleda iz Madrida! -Tim DP

Fotografija koju je objavila Deepika Padukone (@deepikapadukone) 23. lipnja 2016. u 10:43 PDT

30. Cara Delevigne - Ovaj engleski supermodel je poput kolača pečenog u pećnici. Vruće i apsolutno primamljivo

Vaša je pa je posjedujte @puma #DoYou #PUMAWomen

Fotografija koju je objavila Cara Delevingne (@caradelevingne) 26. rujna 2016. u 7:23 PDT

31. Melania Trump- Osim što je supruga Donalda Trumpa, ona je i jedna od najzgodnijih prvih dama na kontinentu.

Pogled unatrag na glam #MelaniaMoment ✨ • • • #makeamericagreatagain #makechristmasgreatagain #donaldtrump #trumptower #maralago #melaniatrump #firstlady #firstladymelaniatrump #flotus #potus #peotus #donaldjtruma # trumo201es # trump201tramp # trump2019

Fotografiju objavila Melania Trump Fashion (@melaniatrumpfashion) 27. prosinca 2016. u 11:56 PST

32. Sunčani Leone- Kada govorite o tome da ste seksi, onda je ova 'lutka' prema zadanim postavkama na tom popisu.

Ponosan što sam dio Laile Main Laile s @RaeesTheFilm. Putovanje je tek počelo. #Aa Rahi Hoon! @IAmSRK @ritesh_sid @rahuldholakia @FarOutAkhtar

Fotografija koju je objavio Sunny Leone (@sunnyleone) 18. prosinca 2016. u 20:38 PST

33. Megan Fox - U te oči možete doslovno zaroniti. Prokleta vrućina!

Jednom vampir ... uvijek vampir.

Fotografiju objavila Megan Fox (@the_native_tiger) 26. svibnja 2016. u 19:49 PDT

34. Nikki Bella - Motivacijska govornica i kraljica treninga, Nikki je luda vruća i totalna cvrkut. Oh, i ona ima ključ za srce Johna Cene.

Fotografiju objavila Nikki Bella (@thenikkibella) dana 18. prosinca 2016. u 06:03 PST

35. Emilia Clarke- Majka zmajeva i svima voljeni Khaleesi, Emilia Clarke jedna je od naših omiljenih seksi žena na svijetu.

Usmjeravanje mog unutarnjeg @beyonce za ovu premijeru, # QUEENS4LIFE. @hairbyadir @monikablundermakeup @petraflannery stavljanje krune na riiiight .... #gottabringtheAGameforagameofthronesnight

Fotografija koju je objavio @emilia_clarke 10. travnja 2016. u 23:19 PDT

36. Chitrangada Singh - Vruća je bez napora. To je sve.

#femina #cover #shoot #bollywood #ChitrangdaSingh #model #babe

Fotografija koju je objavio Chitrangda Singh Official (@iamchitrangda) 7. srpnja 2016. u 7:06 PDT

37. Nargis Fakhri- Ima lice koje bi ozbiljno moglo započeti ratove.

Jer su vaše oči govorile da i vi to osjećate. . . . . . . # magazin #shoot #fashion #fun #lofficiel #india #actress #model #hot #sexy #boatshoot #mumbai #life #mylife

Fotografija koju je objavio Nargis Fakhri (@nargisfakhri) 11. studenog 2016. u 01:04 PST

38. Natalie Dormer - Nitko nije mogao pobjeći uroku voljene Margery Tyrell u GOT, a u stvarnom životu također prilično čara.

#nataliedormer

Fotografija koju je objavila Natalie Dormer (@ natalie.dormer) 28. studenog 2015. u 19:59 PST

39. Kendall Jenner - Starija sestra Jenner bomba je i jedan od najboljih modela u okolici

pred emisija s @russelljames

Fotografija koju je objavio Kendall (@kendalljenner) 30. studenog 2016. u 10:30 sati PST

40. Kourtney Kardashian - najstarija sestra Kardashianka vlada srcima čak i nakon što je rodila troje djece. Sve se odvija u obitelji, ovo ostaje vječno seksi posao.

Dnevnici za oblikovanje: Angel Ball. Na mojoj aplikaciji.

Fotografija koju je objavio Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) 23. studenoga 2016. u 15:09 PST

41. Monica Dogra - Vjerovatno jedna od najžešćih glazbenica koju imamo u svojoj zemlji.

#ThrowBack ..... Pucao je stari prijatelj @anushkam ..... # Maxim. . #Donear #MonDog #MonicaDogra

Fotografiju objavila Monica Dogra / Aka Shaa'ir (@monicadogra) 19. prosinca 2016. u 06:08 PST

42. Sushmita Sen- Osvojila je krunu 'Miss Universe' davno, ali i dalje je visoko u životu i to je vrlo seksi!

Volim #laughter i svako ko me može nasmijati zvuči poput mojih kokica koje pucaju? ima nevjerojatan način sa #heart, stoga VRLO dobro za naše #zdravlje omogućava češće se prepustiti našem # jedinstvenom smijehu !!! Kažem .. 'Ajmo BLING to' #mmuuaaah ❤️

Fotografiju objavila Sushmita Sen (@ sushmitasen47) 18. lipnja 2016. u 13:02 PDT

43. Shibani Dandekar - Još jedna zgodna umjetnica na našem popisu. Čini nas nesvjesnima.

iza kulisa danas @renge_india

Fotografiju koju je objavio Shibani Dandekar (@shibanidandekar) 13. studenog 2016. u 23:42 PST

44. Kate Upton - Ona je poput slatke melodije koja svira oko vas, spokojna i lijepa.

Spremna sam za #pinacoladu! Sretan vam vikend! #labordayweekend # pogađate #ellenvonunwerth

Fotografija koju je objavila Kate Upton (@kateupton) 2. rujna 2016. u 10:49 PDT

45.Emily Ratajkowski - Uzeo vam je srce, a onda dah, dobro ga promiješao i vratio vam. Idi sada diši.

Raspoloženje 2

Fotografija koju je objavila Emily Ratajkowski (@emrata) 7. prosinca 2016. u 17:59 PST

46. ​​Diva Dhawan - Ime joj se samo objašnjava. Prava je 'diva', baš kao i njezino ime.

Pozdrav Delhi, hajde da brzo napravimo # bpft # vikendica stylin by @gabriellademetriades

Fotografiju objavila Diva Dhawan (@ diva.dhawan) 2. prosinca 2016. u 02:23 PST

47. Sophie Turner - Benigna Sansa na ekranu prilično je zapanjujuća u stvarnom životu.

#SAGs @rebeccacorbinmurray @houseofherrera @chanelofficial @jimmychoo @cwoodhair @georgieeisdell

Fotografija koju je objavila Sophie Turner (@sophiet) 30. siječnja 2016. u 22:26 PST

48. Bipasha Basu - Nedavno udana Bong ljepotica glavna je stvar kada je u pitanju navođenje 'seksi' i 'vruće'.

Partyyyy! Savršena prilagođena mala crna haljina u stilu @hauteelan u @Monsoori_official za rođendan @ manishmalhotra05.

Fotografiju koju je objavio bipashabasusinghgrover (@bipashabasu) 5. prosinca 2016. u 12:31 PST

49. Bani J- S mišićav je, seksi i ima sirovu energiju koja zrači svaki put kad je pogledate.

Volim svoju kosu prilagoditi cipelama ponekad ultra lagana, prozračna, jastučasta udobnost. Poklon mojim nogama #MyFirstColeHaan Nove 2.ZEROGRAND tenisice od @colehaanindia ono je što osjećam u budućnosti. Stvarno poticao njihovo lansiranje u Indiji. #ColeHaanIndia #ElegantInnovation #shoegame #loa #matchgame #matchpoint #representing #ad #yougottatrythesetolieliehowhowlighttheyaredoe od @gandhinitin

Fotografiju objavila ⚡Lady RocknRolla ⚡ (@banij) 24. kolovoza 2016. u 03:24 PDT

50. Candice Swanepoel - O tome možemo nastaviti i dalje, ali popis mora negdje završiti. Posljednje, ali ne najmanje važno, Candice je raskoš posuta vrućinom.

Dobri anđeli! S tobom u duhu

Fotografija koju je objavila Candice Swanepoel (@angelcandices) 30. studenog 2016. u 7:34 PST

Što misliš o tome?

Započnite razgovor, a ne vatru. Objavite s ljubaznošću.

Objavi komentar