Nogomet

Grijana razmjena Lionela Messija s Joaoom Felixom rađa smiješne Twitter memove

Nakon što je senzacionalni gol-udarac Tonija Kroosa pogodio društvene mreže, španjolski Super kup ponovno je postao tema grada nakon pobjede Atletico Madrida nad Barcelonom 10. siječnja s 3: 2. Nakon što je Koke otvorio pogodak za Atletico, Lionel Messi donio je Barcelonu na ravnopravnom nivou pogotkom u 51. minuti.

vrhunski zamjenski shakeovi za mršavljenje

Jedanaest minuta kasnije, Antoine Griezmann je u hladnom finišu doveo Barcelonu u vodstvo od 2-1, što se u početku činilo dovoljno dobrim da prođe kraj svojih kolega. Ali, suprotno popularnoj percepciji, Atletico se energično vratio uspješnim kaznenim udarcem Alvara Morate prije nego što je Angel Correa zabio pobjednika u 86. minuti.

Iako je briljantni povratak ljudi Diega Simeonea zaokupio maštu njihovih obožavatelja, upravo je žučna razmjena Messija i Joaoa Felixa postala tema velike rasprave na društvenim mrežama. Portugalski čudotvorac, koji je prošlog ljeta ugrabljen iz Benfice, razigrao se s kapetanom Barcelone Mesijem prije poluvremena s mrtve točke 0: 0.

Dvije zvijezde La Lige razmijenjene su nekoliko riječi prije nego što je branič Barcelone Gerard Pique uletio da razdvoji par. I, samo nekoliko trenutaka kasnije, drugi su igrači Barcelone preplavili Felixa dok su tenzije nastavile rasti na terenu. Bivša zvijezda Liverpoola, Luis Suarez, također se uključio u, čini se, još jedan žestok udarac prije nego što su drugi igrači s obje strane ušli da smire stvari.

Felix je također izgubio živce ranije u meču kad mu je Jordi Alba dodirnuo lice, što je natjeralo mladića Atletija da lupi prst lijevog beka Barce. Iako nikada nećemo saznati što je dovelo do žestoke razmjene između Felixa i Messija, to nije spriječilo ljubitelje nogometa da je iskoriste kao priliku za stvaranje urnebesnih memova.